• Со попуст
  • Неодамнешно
Bodkar мала преносна скара за лична употреба, мини скара за јаглен за таблета за готвење на отворено за готвење BBQ кампување пикник внатрешен двор

Bodkar мала преносна скара за лична употреба, мини скара за јаглен за таблета за готвење на отворено за готвење BBQ кампување пикник

 
DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мала скара од јаглен за 2-3 лица Комплетно преклопен и преносен. 304 храна за храна, безбедна и здрава. Лесен за употреба, добра вентилација. Идеално за скара, кампување, патување. Мини скара за јаглен, уникатен дизајн на преклопување - дизајн за лична употреба. Јагленот се состои само од 5 дела, лесен за склопување и расклопување. Не се потребни алатки. Големината на преклопување на скара е како едно списание, 2 килограми, добро за чување во кој било ранец или кујнска решетка. Мини скара се доволно мали за да се вклопат на ситни балкони и патишта. Преносна мала скара од јаглен- Поради неговата мала големина и мала тежина, можете да го носите во ранецот во движење. Користете ги преносни скари за да се скара на вашиот балкон, во паркот или од удобностите на домот сега. Погоден е за употреба во затворен простор и на отворено како кампување, излети, плажа, двор, балкон. Пристоен простор за готвење за лична употреба - решетката за скара е долга 17,3 инчи, широк 7 инчи, доволно голем за 4 стекови или 10 топли кучиња или 4 пилешки гради секој пат. Поради својата мала големина, скара за скара троши неколку јаглен за да направи ароматизирана храна. Забележете дека не ја допирајте скара бидејќи е многу жешко кога се во употреба. Потребна е плоча или мат отпорна на топлина да се стави помеѓу скара и таблета. Чистење на скара лесно како миење на чинија : малата скара тотално се состои од 7 парчиња метални делови, што ви овозможува да ги расклопите за неколку секунди. Можете да ја измиете скара за скара под проточна вода како миење на обични плочи, заштедувајќи се од многу работна работа. Безбедни и квалитетни материјали : скара за скара е изработена од железен челик, со решетка за скара од не'рѓосувачки челик од 304 храна, издржлив и безбеден за дневна употреба. Преклопена големина : 17,3in x 7in x 0,1in. Собрана големина : 17. Нето тежина : 890грами/ 2 килограми. Мини скара за јаглен, уникатен дизајн на преклопување - дизајн за лична употреба. Јагленот се состои само од 5 дела, лесен за склопување и расклопување. Не се потребни алатки. Големината на преклопување на скара е како едно списание, 2 килограми, добро за чување во кој било ранец или кујнска решетка. Мини скара се доволно мали за да се вклопат на ситни балкони и патишта. Преносна мала скара од јаглен- Поради неговата мала големина и мала тежина, можете да го носите во ранецот во движење. Користете ги преносни скари за да се скара на вашиот балкон, во паркот или од удобностите на домот сега. Погоден е за употреба во затворен простор и на отворено како кампување, излети, плажа, двор, балкон.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата