• Со попуст
  • Неодамнешно
Игстикер Ултра тенки заштитни налепници на телото Скини Универзална декларална покривка за јаболко молив 2 -та генерација 011424 Море суштество Долфин

Игстикер Ултра тенки заштитни налепници на телото Скини Универзална декларална покривка за јаболко молив 2 -та генерација 011424

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено одговара само на 2 -та генерација на Apple Pencil Не е соодветно за моливчето од јаболко 1 -та генерација. Направено од издржлив 3М материјал. Отстранете без да оставите ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали е чистено моливчето на Apple пред да нанесете. Водоотпорна, докажана прашина и доказ за нечистотија. Совршено одговара на 2-та генерација на Apple молив, не се вклопуваат во молив 1-ви генерација на издржлива 3М материјал од 3М без да оставиме ознаки за остатоци. Ве молиме, проверете дали е чистено моливчето од Apple пред да нанесете.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата