• Со попуст
  • Неодамнешно
Розекрест Од Алвин Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 5 3/4

Розекрест Од Алвин Стерлинг Сребрена Кисела Вилушка 5 3/4

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Алвин. Проверете ги нашите неделни разговори за античко и ретко сребро на Јутјуб : РОЗЕКРЕСТ ОД АЛВИН Стерлинг Сребрена КИСЕЛА ВИЛУШКА 5 3/4 " во ШАБЛОНОТ РОЗЕКРЕСТ ОД АЛВИН. Не е монограмиран и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во вашата количка.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата