• Со попуст
  • Неодамнешно
Фјзз 48 Спакувајте Бејзбол Шлем Чинии За Сладолед со Лажици 8оз Мини Чаши За Десерти Чинии За Сунди Чаши За Парфеј Чаши За Предјадење, Чинии За Бејзбол Чаши За Повеќе?

Фјзз 48 Спакувајте Бејзбол Шлем Чинии За Сладолед со Лажици 8оз Мини Чаши За Десерти Чинии За Сунди Чаши За Парфеј Чаши За Предјадење, Чинии

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

?Бејзбол Шлем Сладолед Снек Сад-Пакет вклучува 24 8оз бејзбол чаша чинии и 24 лажици во 3 различни бои, црвена, бела и сина Мал и симпатичен, нареден,не зазема простор, лесен за чување по чистењето.Погоден за излети, родендени, бејзбол забава и други видови забави, ги задоволува повеќето од вашите дневни потреби.потврдете ја големината пред купувањето-капацитет 8 мл, висина на садот 2,5 инчи, ширина на садот 3,35 инчи, должина на садот 4 инчи. ?Висококвалитетна еднократна Употреба - Изработена од издржлива пластика За рециклирање на храна, Без БПА. Има мазна површина и уредни рабови, не се лесни за гребење, кршење и деформирање, еднократно. Секој сад за сладолед доаѓа со симпатична лажичка за забавно уживање. ?Прекрасен Изглед-го дизајниравме садот за сладолед во форма на бејзбол капа, лажицата е дизајнирана во форма на конуси од сунди, што изгледа реално и убаво, може да се грижи за темата на вашата спортска забава или бејзбол забава, да го привлече вниманието на гостите. ?Овие прекрасни чинии за бејзбол шлемови се погодни за различни прилики како што се родендени, Божиќ, Ноќта на Вештерките и забави во базен, спортска забава и др.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата