• Со попуст
  • Неодамнешно
Gors 5pcs мини USB приклучок за приклучок ноќни светла мали кружни ламби осветлување за читање LED заштита за заштита на очите за мобилна светло за мобилна енергија

Gors 5pcs мини USB приклучок за приклучок ноќни светла мали кружни ламби осветлување за читање LED заштита за заштита на очите за мобилна светло

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

5pcs мини USB приклучок за приклучок ноќни светла мали кружни светилки осветлување за читање LED заштита за очите за мобилна моќност на моќност : Име : USB ноќна моќност : Околу 1 WVOLTAGE : 5 V / 1 AWEIGHT : Околу 6 GCOLOR Температура : 6500 K бела светлина / 3000k топла светлина, црвена, сина, сина Purple, Pink Size : 25 MM*24 MM (including USB 37 MM) Specifications : Portable USB night light, soft light, suitable for night sleep and portable lightingSuitable for USB ports, laptops, charging heads, mobile power supplies, etc.Mini size, easy Да се ​​носат, спална соба, биро, излегување, итн. Два видови на светла, топла светлина од 3000k и 6500k бело светло, се погодни за употреба во повеќе околини. Пакуван вклучен : 1* USB преносен LED LAM.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата