• Со попуст
  • Неодамнешно
Ебам карцином унисекс, капаче од мека топла череп капа, пулвер капа за спиење трчање случајно

Ебам карцином унисекс, капаче од мека топла череп капа, пулвер капа за спиење трчање случајно

 
DEN 912.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% полиестер Направени во САД или увезени. Материјал : Оваа капа е изработена од висококвалитетна ткаенина полиестер. Материјалот е мек, лесен и истегнат, ќе се чувствувате поудобно да го носите. Тој одговара на сите форми на лице, без оглед на вашата коса е долга или кратка, носењето ќе изгледа многу стилски и ќе има посебен шарм. Стилски и тренд, тоа е идеален моден додаток за надополнување на обична облека. Големина : Оваа капа е достапна само во една големина. Должина на една големина- капаче 26,8 см/10,6in, висина на капа 28 см/11in. Повод : Без разлика дали трчате низ градот или се упатувате кон шумата за викенд, ова класично капаче без ракави без ракави ќе ги задржи ушите од замрзнување и главата изгледа супер стилски и кул. Во исто време, тоа е исто така одличен подарок за вашите пријатели. Упатства за перење : Препорачано миење на рацете, не впивајте долго време, не бели, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45ºC. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Дали барате соодветна капа? Ова капаче за пуловер има мек материјал и ладно печатење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата