• Со попуст
  • Неодамнешно
Prendre 1:16 Скала Далечински управувач со камиони со чудовишта - 4WD голема брзина 35 км на час сите терени надвор од патот RC RC, 2,4GHz RC автомобил за деца и возрасни RTR

Prendre 1:16 Скала Далечински управувач со камиони со чудовишта - 4WD голема брзина 35 км на час сите терени надвор од патот RC RC, 2,4GHz

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

★ Висококвалитетни материјали и специјален дизајн за заштита го прават автомобилот повеќе анти-колукција и отпорност на влијание, а со тоа да го направи посигурен и побезбеден ★ Напреден систем за анти-вибрација на суспензијата : Секое тркало усвојува извори на калеми со висока отрета, што може да произведе AN Импресивен ефект на апсорпција на шок и постабилен погон, што може ефикасно да спречи оштетување предизвикано од вибрации . ★ Кул изглед : Уникатната боја на автомобилот го прави привлечен на кој било терен. Студениот изглед и сјајните бои го прават овој далечински управувачки автомобил уште поладен. Без оглед каде сте, тоа ќе биде најзабележително. Вие ќе бидете во фокусот на вниманието на луѓето!. ★ Значење и вредност : Оставете ги децата да доживеат реална работа со автомобили додека играат, вежбаат координација на рака-око, подобрување на сознанието на моделите на автомобили и ја стимулираат имагинацијата и креативноста. ★ Интерактивни играчки : Оваа играчка за далечински управувач дефинитивно ќе им донесе бескрајна забава на децата и возрасните. Децата можат да поминат добро време, да присуствуваат на разни забави и активности, па дури и да играат со целото семејство. Не пропуштајте подароци, како што се Божиќни подароци, роденденски подароци, итн. -Вибрирање Систем : Секое тркало усвојува извори на калем со висока отпад, што може да произведе импресивен ефект на апсорпција на шок и постабилен погон, што може ефикасно да спречи оштетување предизвикано од вибрации . ★ Кул изглед : Уникатната боја на автомобилот го прави око -Качање на кој било терен. Студениот изглед и сјајните бои го прават овој далечински управувачки автомобил уште поладен. Без оглед каде сте, тоа ќе биде најзабележително. Вие ќе бидете во фокусот на вниманието на луѓето!. ★ Значење и вредност : Оставете ги децата да доживеат реална работа со автомобили додека играат, вежбаат координација на рака-око, подобрување на сознанието на моделите на автомобили и ја стимулираат имагинацијата и креативноста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата