• Со попуст
  • Неодамнешно
ОРКАЕ 20оз Подароци За Вилински Коњчиња За Жени, Термос За Кафе За Жени, Роденденски Подароци За Неа, Мајка Ќерка Сестра Пријатели Шарени Цветни Шолји За Вилински Ко?

ОРКАЕ 20оз Подароци За Вилински Коњчиња За Жени, Термос За Кафе За Жени, Роденденски Подароци За Неа, Мајка Ќерка Сестра Пријатели

 
DEN 415.20

Количината на стоката
Това е достапна

ТЕХНОЛОГИЈА НА ТРОЈНА ИЗОЛАЦИЈА : Секоја тамбла ЗА ОРКИ има изолација со двојни ѕидови, вакуумско запечатена и обложена со бакар, што помага да се одржат пијалоците ладни до 24 часа и топли до 12 часа ИЗГРАДЕН ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/8 : Познат По својата јачина и чистота, нашиот гимнастичар од 18/8 одделение за храна нема да се скрши, ' рѓа, задржува или пренесува вкусови. За разлика од другите тамблери, нашите тамблери обезбедуваат чист, неметален вкус. КАПАК ЗА ПРЕВРТУВАЊЕ ПРОТИВ ИСТЕКУВАЊЕ, БЕЗ БПА : Секоја гимнастичарка доаѓа со капак За превртување Против Истекување, Без бпа. Капакот ќе спречи случајно истурање. Дупката против лепак обезбедува непречен проток на вода и удобно искуство со пиење. БЕЗ ПОТ, БЕЗ ПРОБЛЕМИ : нашиот бакарен ѕиден слој создава надворешност без кондензација која нема да се поти на вашите раце или во вашата торба. ? УНИКАТНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЉУБОВТА НА ВАШИОТ ЖИВОТ ? Нашиот висококвалитетен Гимнастичар со дизајн што го допира срцето сигурно ќе биде совршен Божиќни подароци за вашата сопруга, сопруг, дедо, баба, ќерка, син, сестра, пријатели, девојка или момче. Нашите производи можат да бидат и уникатен бел слон подароци за возрасни, подароци За Вљубените, подароци за денот на мајката, подароци за денот на таткото или само специјални подароци за роденден за жени, мажи, девојче, момче, пријатели, сестра, соработник.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата