• Со попуст
  • Неодамнешно
РОБОТ ВОКОЈОСД Правосмукалка Паметен Робот Правосмукалка Мултифункционална Сува Влажна Подна Чистачка За Чистење Роботи На Полнење Чистење

РОБОТ ВОКОЈОСД Правосмукалка Паметен Робот Правосмукалка Мултифункционална Сува Влажна Подна Чистачка За Чистење Роботи На Полнење Чистење

 
DEN 1225.60

Количината на стоката
Това е достапна

Автоматско Прилагодување На Главата за Чистење автоматски ја прилагодува својата висина на ефикасно чистење теписи и тврди подови ✌Нашата ултра-тенка операција е тивка и може дури и да го зголеми вшмукувањето. ✌Автоматски го зголемуваат вшмукувањето кога длабокото чистење бара дополнителна јачина на вакуум. ✌Вшмукувањето продолжува да биде силно на подот. ✌Опремени со горниот капак од калено стакло отпорен на гребење за да обезбедат заштита. Чистачот функционира убедливо, цицање и влечење интегриран машински чистач стил интелигентен робот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата