• Со попуст
  • Неодамнешно
Центар за спојување на вилицата, L150, Sint Iron, 1-3/4 “

Центар за спојување на вилицата, L150, Sint Iron, 1-3/4 “

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Item - Jaw Coupling Hubs : Jaw Coupling Hub, Keyway Size Type : 3/8 in x 3/16 in, Overall Length : 4 Item - Jaw Coupling Hubs : Jaw Coupling Hub, Keyway Size Type : 3/8 in x 3 /16 во, целокупна должина : 4,5 ин. Центар за спојување на вилицата, L150, Bore Dia. 1 3/4 во, 3/8 во x 3/16 во типот на големината на клучот, синтериран железен материјал - центри, надвор од DIA. 3,75 во, 4,5 во, вкупна должина 4,5 во.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата