• Со попуст
  • Неодамнешно
Elecom TB-A22PMWVNV iPad Pro 11 4-та генерација, чист грб, 2 агли, мек кожен материјал, автоматско спиење/будење, црно

Elecom TB-A22PMWVNV iPad Pro 11 4-та генерација, чист грб, 2 агли, мек кожен материјал, автоматско спиење/будење, црно

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Ултра тенок и лесен дизајн за i Pad Pro 11-инчен 4-та генерација (модел 2022) со ултра-тенок дизајн Направено од поликарбонат што е отпорен на гребење и јасен случај што го користи задниот дел на главната единица. Направено од премија мек кожен материјал што е отпорен на гребење и дамки. 2 Застанете агли за гледање видеа, пишување и други прилики. Има размавта за да го заштити ЛЦД -екранот кога не е во употреба. Затворете го размавта во режимот на спиење и се буди назад на спиење кога ќе се отвори. Спецификации : ■ Компатибилни модели : i Pad Pro 11-инчен 4-та генерација (модел 2022) ■ Поставете Содржина : Случај x 1 ■ Материјал : Површина : Синтетичка кожа, постава : полиестер, монтирање на телото : Поликарбонат ■ Боја : морнарица 【опис】 ■ Ова е Clap Case за i Pad Pro 11-инчен 4-та генерација (модел 2022) со ултра-тенок и лесен дизајн. ■ Направено од поликарбонат што е отпорен на гребење и јасен случај што го користи задниот дизајн на главната единица. ■ користи луксузен мек кожен материјал кој е отпорен на гребнатини и дамки. ■ Можете да изберете помеѓу два агли на штанд според вашите сцени, како што се гледаат видеа или пишување. ■ Доаѓа со размавта за да го заштити ЛЦД -екранот кога не е во употреба. Затворете го размавта во режимот на спиење и се буди назад на спиење кога ќе се отвори.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата