• Со попуст
  • Неодамнешно
Наследство Z8648UNR01 Облоги Со Јадро Со Висока Густина, 56 gal, 22 mic, 43 x 48, Природни, 150/Картон

Наследство Z8648UNR01 Облоги Со Јадро Со Висока Густина, 56 gal, 22 mic, 43 x 48, Природни, 150/Картон

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Продадени како 150/Картон Најквалитетни материјали. Перформанси-запечатено дно. Минерални засилени. Кутија за лесно издавање. Продадени како 150/Картон. Најквалитетни материјали. Перформанси-запечатено дно. Минерални засилени. Кутија за лесно издавање. Најквалитетните материјали одат во производство на цврста постава за конзерви за отпад. Перформанси - запечатено дно спречува истекување. Кесите засилени со минерали се издржливи. Облогите за конзерви се секогаш на дофат со лесната за употреба кутија со двоен диспензер од горната страна. Апликација : Може Лагер; Опсег На Капацитет (Волумен) [Макс] : 56 гал; Дебелина : 22 микрони; Одделение : Екстра-Тежок.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата