• Со попуст
  • Неодамнешно
Алуан Пренослив Вентилатор Пакет, Мали Преносни Биро Вентилатор &засилувач; Супер Мини Рачни Вентилатор, Компактен Моќен Личен Вентилатор

Алуан Пренослив Вентилатор Пакет, Мали Преносни Биро Вентилатор &засилувач; Супер Мини Рачни Вентилатор, Компактен Моќен Личен Вентилатор

 
DEN 495.68

Количината на стоката
Това е достапна

●Силен Ветер● вградениот прв-нов мотор без четки направен од бакар е посилен и има подолг животен век од обичниот мотор, кој може да ги поддржи сечилата да работат со голема брзина за да произведат моќен ветер, предниот капак има флуидно - механички дизајн што може да го максимизира движењето на воздухот, вентилаторот На бирото Алуан би бил вашиот најдобар партнер за време на жешкото лето ●Компактна Големина И Исклучителен Дизајн● 6-инчниот пренослив вентилатор е компактен и дизајниран во уникатен модерен изглед, лесен и заштедува простор. Совршен личен вентилатор за канцеларија, дом, спална соба, работна површина, кампување или каде било што ви треба за да го изладите денот. Usb Powered ® Доаѓа со usb-кабелот што е компатибилен со целата USB-порта, како што се компјутер, power bank, wallидни полначи и кое било друго НАПОЈУВАЊЕ со USB-овозможено, можете едноставно да го вклучите во напојувањето за цел ден или ноќно работење. ●Личен Вентилатор На полнење ● овој мини рачен вентилатор работи со батерии на полнење од 2000m Ah, 2~7 часа работното време зависи од различни брзини. Доаѓа СО USB кабел(не вклучува адаптер), USB вентилатор компатибилен со кој било уред СО USB порта (лаптоп, работна површина, банка за напојување, штекер, штекер) за да се наполни, заштеда на енергија. ●Одличен Сојузник Во Жешко Лето Се Чувствувате жешко кога правите активности на отворено? Овој мал рачен вентилатор е совршен за да ве однесе низ топол блиц. Многу е погодно за патување, кампување или само помагање да ја поставите шминката за лепак за трепки за брзо сушење, поставување спрејови. ●Силен Ветер● вградениот прв-нов мотор без четки направен од бакар е посилен и има подолг животен век од обичниот мотор, кој може да ги поддржи сечилата да работат со голема брзина за да произведат моќен ветер, предниот капак има флуидно - механички дизајн што може да го максимизира движењето на воздухот, вентилаторот На бирото Алуан би бил вашиот најдобар партнер за време на жешкото лето. ●Компактна Големина И Исклучителен Дизајн● 6-инчниот пренослив вентилатор е компактен и дизајниран во уникатен модерен изглед, лесен и заштедува простор. Совршен личен вентилатор за канцеларија, дом, спална соба, работна површина, кампување или каде било што ви треба за да го изладите денот. Usb Powered ® Доаѓа со usb-кабелот што е компатибилен со целата USB-порта, како што се компјутер, power bank, wallидни полначи и кое било друго НАПОЈУВАЊЕ со USB-овозможено, можете едноставно да го вклучите во напојувањето за цел ден или ноќно работење. ●Личен Вентилатор На полнење ● овој мини рачен вентилатор работи со батерии на полнење од 2000m Ah, 2~7 часа работното време зависи од различни брзини. Доаѓа СО USB кабел(не вклучува адаптер), USB вентилатор компатибилен со кој било уред СО USB порта (лаптоп, работна површина, банка за напојување, штекер, штекер) за да се наполни, заштеда на енергија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата