• Со попуст
  • Неодамнешно
ВИСВ 2 Парчиња Мали Куки За Вшмукување и 2 Парчиња Големи Куки За Вшмукување

ВИСВ 2 Парчиња Мали Куки За Вшмукување и 2 Парчиња Големи Куки За Вшмукување

 
DEN 84.32

Количината на стоката
Това е достапна

Супериорен Квалитет : куките за вшмукување користат чист пластичен материјал за МИЛЕНИЧИЊА со висока јачина и технологија за заклучување со висока технологија, која е еколошка иesетска, која убаво се вклопува со секој декор и нема да пожолти или да ја намали адхезијата со текот на времето Тешки : Двојните вакуумски вшмукувачки чаши гарантираат дека можат да работат на различна температура, малите вакуумски вшмукувачки чаши можат да држат до 6,6 килограми, додека поголемите вакуумски вшмукувачки чаши од нормалните што можат да соберат до 22 килограми, Два вида куки, едниот е голем и длабок што е побезбедно да виси на отворено што не е лесно да се издува од ветрот, другата кука е во ред што е посоодветна за закачување на мал предмет. Лесна инсталација : нема потреба од дополнителни алатки, само неколку секунди за да го завршите, исчистете ја мазната површина, едноставно подигнете ја куката во исправена положба, турнете ја вшмукувачката чаша и потоа кликнете на куката надолу, колку повеќе вшмукување ќе добиете, толку подобро. Отстранлив и Еднократно : Подигнете ја куката за да ослободите воздух во вшмукувачката чаша без да го оштетите ѕидот или да оставите лепливи остатоци. Ако држачот за вшмукување венец изгуби вшмукување, натопете го во топла вода, можете повторно да го користите по сушењето. Диво Користење : куките за венец можат безбедно да смрдат на прозорец, огледало, стакло, метал, плочка или други мазни површини. Многу е разноврсна за употреба во домот, камперот, хотелот, продавницата или училиштето, организирајте бања, кујна, дневна соба, канцеларија, студентски дом и чекајќи да ги најдете неговите повеќе употреби.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата