• Со попуст
  • Неодамнешно
Фишер Простор ПЕНКАЛО ИНФИНИУМ Хром Финиш, Црно Мастило

Фишер Простор ПЕНКАЛО ИНФИНИУМ Хром Финиш, Црно Мастило

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пишува под кој било агол, дури и во Нулта Гравитација Едноставно најразновидното пенкало некогаш направено. Пишува на екстремни температури од-30Ф до 250Ф. Секое Фишерско Вселенско Пенкало е прецизно склопено, рачно тестирано и носи доживотна гаранција против сите производствени дефекти. Вклучена кутија за подароци. Пишува под кој било агол, дури и во Нулта Гравитација. Едноставно најразновидното пенкало некогаш направено. Пишува на екстремни температури од-30Ф до 250Ф. Секое Фишерско Вселенско Пенкало е прецизно склопено, рачно тестирано и носи доживотна гаранција против сите производствени дефекти. Вклучена кутија за подароци. Ова Извршно Пенкало на Фишер нуди тежина и чувствува дека денес канцеларијата воин бара! Без разлика дали работите во канцеларија или надвор Од Серијата ИНФИНИУМ обезбедува стил и удобност и во пишувањето и во презентацијата. Како и со Сите Фишер Вселенски Пенкала, тој нуди екстремен квалитет и издржливост на кои секогаш можете да се потпрете. Фишер Простор Пенкало, пишува насекаде, во секое време, секогаш. Тоа не е ветување, тоа е факт! ПЕНКАЛАТА ФИШЕР ИНФИНИУМ имаат доволно пишување за да траат просечно лице 80 години.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата