• Со попуст
  • Неодамнешно
Кат 8 Етернет Кабел 50 стапки Со Голема Брзина Рамна Мрежа Интернет Кабел 40Gbps Заштитени RJ45 Lan Кабел ЗА PS4, Игри-Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5

Кат 8 Етернет Кабел 50 стапки Со Голема Брзина Рамна Мрежа Интернет Кабел 40Gbps Заштитени RJ45 Lan Кабел ЗА PS4, Игри-Побрзо Од Cat7/Cat6/Cat5

 
DEN 89.76

Количината на стоката
Това е достапна

®ЕТЕРНЕТ КАБЕЛ СО ГОЛЕМА БРЗИНА 50 СТАПКИ ● Поддржува пропусен опсег до 2000 MHz и брзина на пренос на податоци од 40 Gbps Сурфајте ја мрежата со голема брзина и стабилност. Во комплет со 30 кабелски клипови и 2 капаци против прашина, спречуваат оксидација на позлатени конектори. Querior PERFORMANCE qat8 етернет кабелот користи заштитен слој од алуминиумска фолија и 4 пара заштитен изопачен пар бакар, многу побрз и стабилен во преносот на податоци. Дизајнот со двојна заштита може да спречи мешање НА ЕМИ/РФИ и загуба на податоци. Двата краја се опремени со 50 qm позлатен rj45 конектор за да се обезбеди цврста интернет конекција, нема да доживее заостанување или запирање на пренос на податоци. ●ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА●нашиот 100% бакар без кислород има подобра спроводливост и побрза брзина на пренос од обичните бакарни жици. Надградениот еколошки пвц надворешен е потрајен, отпорен на свиткување и отпорен на влечење за тешка работа. Достапно и во затворени простории и на отворено со подолг работен век. Долгиот рамен етернет кабел 50 стапки е флексибилен и скриен, може да се фиксира во која било положба, заштедувајќи простор. ●ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ е компатибилна и побрза Од мрежата Cat5/Cat6/Cat6a/Cat7. Етернет кабелот од 50 стапки работи совршено целиот уред СО RJ45 конектори, како што се прекинувач за вмрежување, рутери, ADSL, модеми, лаптоп, Центри, IP Cam, PS4, X-кутија, Паметна ТЕЛЕВИЗИЈА, Мрежни Печатачи, Сервер за податоци За Облак и други паметни производи ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА кои бараат мрежа со високи перформанси. Quandard LAN CABLE®нашата мачка 8 етернет кабел 50ft поминува FLUKE тестирани. Во согласност со стандардот ROHS/EIA/TIA/REACH/ANSI/568-C. Обезбедете 3 Години По Продажбата!. Етернет Кабел 50 стапки, 50 стапки Етернет Кабел, МАЧКА 8 Етернет Кабел. Џони Мода Е посветен на квалитетот на производот, технологија и изглед иновации, обезбедување на квалитет мачка 8 етернет кабел 50 стапки. Ве молиме слободно контактирајте не доколку има некаков проблем. Обезбедуваме доживотна техничка поддршка и безусловно враќање на средствата. €СПЕЦИФИКАЦИЈА тип на Кабел : Cat8 Етернет Кабел Конектор : RJ45 со 50 qm Контакти Перформанси : 40 Gbps, 2000mhz Диригент : 30 AG OFC Жица Структура : 4 Извртени Парови OD : 3.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата