• Со попуст
  • Неодамнешно
Aexit 9.9 mm Dia Држач За Алат HSS Кобалт Директно Дупчалка За Дупчење Метрички Пресврт Алатка За Дупчење 2pcs Модел: 45as624qo165

Aexit 9.9 mm Dia Држач За Алат HSS Кобалт Директно Дупчалка За Дупчење Метрички Пресврт Алатка За Дупчење 2pcs Модел: 45as624qo165

 
DEN 300.96

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : ХСС, Кобалт; Должина На Флејта : 70мм / 2 Вкупна Должина : 130мм / 5.1"; Дијаметар на дупката за дупчење : 9,9 мм. Дијаметар На Битот : 9,9 мм; Тежина : 113гр. Име На Производ : Дупчалка За Пресврт; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Вежба За Извртување. Страв : права дупка за дупчење; Боја : Боја На Шампањ(342978вет243720јудро805274). Овој производ е изработен од челик со голема брзина и кобалтен материјал.По користење на целосен процес на мелење, има посилна способност за сечење и подолг век на траење.Погоден за обработка на обоени метали (како бакар и алуминиум), неметални и црни метали (како железо, челик и нерѓосувачки челик).Правата дупка за дупчење работи и во клучеви и во дупчалки без клуч.Предностите на целосната вежба за мелење : Висока геометриска прецизност, силна способност за сечење.Мазна завршна површина, долг работен век.Поширок опсег на користење (груба обработка, завршна обработка, полу-завршна обработка) и доаѓа со јасна функција на работ, направете производите за обработка да имаат подобра завршна обработка на површината.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата