• Со попуст
  • Неодамнешно
Браќата С.Р Мелиса чисто и природно есенцијално масло со капки со капки 100мл

Браќата С.Р Мелиса чисто и природно есенцијално масло со капки со капки 100мл

 
DEN 170.40

Количината на стоката
Това е достапна

Врвен реномиран бренд - есенцијални масла од браќата СР се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризик. Големина од 100 мл се достапни во високо квалитетни пластични шишиња со капнување. Веруваме дека нашите масла ќе ви дадат трајни придобивки за вас. Ослободени од алкохол. Бесплатно од штетни хемикалии , Нема пестициди и без адитиви. Чувајте на ладно суво место подалеку од директна сончева светлина. Држете се на дофат на децата. Надворешно користени само. Чистите билки обезбедуваат оригинални производи во нивните оригинални форми. Нема хемикалии или конзерванси или бои или вкусови, ништо Вештачки додадени. Ние се грижиме да се исчистиме. (Не оставајте го шишето со масла затоа што може да се стопи. Врвен реномиран бренд - есенцијалните масла од браќата С.Р се природни и чисти 100% бесплатно набавка на ризик. Големината на 100мл се достапни во висококвалитетни пластични шишиња со капнување. Ние веруваме дека нашите масла ќе ви дадат трајни придобивки. Ослободено од алкохол. Ослободени од штетни хемикалии, без пестициди и без адитиви. Чувајте на ладно суво место подалеку од директна сончева светлина. Чувајте не подалеку од децата. Само надворешно користено. Чистите билки обезбедуваат оригинални производи во нивните оригинални форми. Без хемикалии или конзерванси или бои или вкусови, ништо вештачко додадено. Ние се грижиме да се исчистиме.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата