• Со попуст
  • Неодамнешно
DN15-50 Пневматски Топчест Вентил Триделна Висока Платформа Нерѓосувачки Челик Внатрешна Нишка Q611F - 16p Цилиндар Со Двојно Дејство 1Pcs

DN15-50 Пневматски Топчест Вентил Триделна Висока Платформа Нерѓосувачки Челик Внатрешна Нишка Q611F - 16p Цилиндар Со Двојно Дејство 1Pcs

 
DEN 8479.68

Количината на стоката
Това е достапна

Контролни Вентили Контролни Вентили. Контролен Вентилдн15-50 Пневматски Топчест Вентил Триделна Висока Платформа Нерѓосувачки Челик Внатрешна Нишка Q611 F-16 P Цилиндар Со Двојно Дејство 1 Pcs Model : Q611 F-16pball вентил материјал : 304 тип на вентил ОД нерѓосувачки челик : метод На Директно дејство : внатрешен режим на погон на конец : пневматски применлив медиум : Вода, Масло, применлива температура : 0-120-220рејтинг На Притисок : 1000 Wogactuator Притисок : 0,15~0,8 MPANOMINAL ПРИТИСОК : 1,6/2,5 mpa.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата