• Со попуст
  • Неодамнешно
Ксухуху-Рамни Подлошки М3/М4 Повеќебојна Заптивка Од Алуминиумска Легура Мијалник За Миење Со Рамна Глава Приклучок За Завртки заптивка отпорна НА Абење РЦ Мијални

Ксухуху-Рамни Подлошки М3/М4 Повеќебојна Заптивка Од Алуминиумска Легура Мијалник За Миење Со Рамна Глава Приклучок За Завртки заптивка

 
DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна

Рамен мијалник се користи за дистрибуција на носивост на навој завртки, завртки и навртки, обезбедуваат мазна носечка површина Рамните подлошки се добро изработени, со мазна и сјајна површина, кои главно се користат за намалување на притисокот и триењето, спречување на истекување, изолирање, олабавување или растурање на притисокот. Погоден за внатрешна и надворешна употреба. Материјал : алуминиумска легура. Големина : М2/М2, 5/М3/М4/М5. Употреба : главно се користи во авијациски модели, модели на играчки и други додатоци и шарени додатоци за велосипеди. М3/М4 Повеќебојна заптивка за миење заптивки од Алуминиумска легура контра потопена рамна глава приклучок заптивка ОТПОРНА НА абење РК играчка мијалник за планински велосипед опис : Име : боја алуминиумска легура контра потопена глава материјал за перење : алуминиумска легура : м2/М2, 5/М3/М4/М5 површинска обработка : елоксирање (процес во кој метален производ се користи како анода во Одреден Електролит за да формира слој од оксиден филм кој има одредена функција)карактеристики на производот : материјалот од легура на алуминиум е лесен по тежина, анодизиран слој антистатик, отпорен на абење И не Избледува : главно се користи во авијациски модели, модели на играчки и други додатоци И шарени додатоци За велосипеди.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата