• Со попуст
  • Неодамнешно
Incwell EPP-500-24 24V 20.8A 499W 5 3 Зелена отворена рамка LED напојување

Incwell EPP-500-24 24V 20.8A 499W 5 3 Зелена отворена рамка LED напојување

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

320 W конвекција, 500 W сила воздух ЕМИ за конфигурација на класа I и класа II. Заштита : Краток спој/преоптоварување/над напон/над температура. 5 VDC Излез на подготвеност, снабдување со вентилатори од 12 VDC, моќност на моќност, моќност и далечинска смисла. 3 години гаранција. Карактеристики5 "*3" Компактна конвекција со големина320 W, 500 W Force Air550 W Peak Power (3 Sec.) ЕМИ за двете конфигурација на класа I и класа II-30 ~+70 ℃ широк опсег на потрошувачка на напојување со оптоварување на оптоварувањето на оптоварувањето.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата