• Со попуст
  • Неодамнешно
Нордиско Кревање Лактот Ракави Мал Пакет Со Зглоб Обвива 1п-Камо Греј

Нордиско Кревање Лактот Ракави Мал Пакет Со Зглоб Обвива 1п-Камо Греј

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање Ракавот Од Неопренови од 5 мм Обезбедува Најдобра Поддршка И За Мажи И За Жени-Ве Молиме Проверете Го Списокот Со Слики за Табела со Големини . Обвивки За Зглобови Кои Ги Штитат Вашите Зглобови Од Сериозни Повреди За Време На Тешки Тренинзи. Врвен Квалитет Изработен Од Издржлив Материјал(Димензии : 3 "Х 14"). Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање. Лактот Ракави Преземање На Вашите Перформанси на Следното Ниво - Од Страна На Премиум Кревање Тегови Бренд Нордиските Кревање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата