• Со попуст
  • Неодамнешно
Филтри за леќи на Freewell Bright Day ND/PL Camera 4pack компатибилен со OSMO Action 3

Филтри за леќи на Freewell Bright Day ND/PL Camera 4pack компатибилен со OSMO Action 3

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Неутрална оптика во боја : Оптиката „Freewell“-познат во индустријата обезбедува неутралност во бојата, обезбедувајќи ја вашата епска содржина со совршенство Облога : Искрено во прав, отпорен на гребење, изобилство на нафта, неутрална во боја. Инсталација : Тема за инсталација. Што е вклучено : ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, и ND64/PL Совршени филтри за додавање на живописни бои со богат контраст и намалување на сјајот. Заштита на складирање : Секој комплет за филтрирање доаѓа со стабилен случај на филтер. Неутрална оптика во боја : Оптиката „Freewell“-познат во индустријата обезбедува неутралност во бојата, обезбедувајќи ја вашата епска содржина со совршенство. Облога : Искрено во прав, отпорен на гребење, изобилство на нафта, неутрална во боја. Инсталација : Тема за инсталација. Што е вклучено : ND8/PL, ND16/PL, ND32/PL, и ND64/PL Совршени филтри за додавање на живописни бои со богат контраст и намалување на сјајот. Заштита на складирање : Секој комплет за филтрирање доаѓа со стабилен случај на филтер.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата