• Со попуст
  • Неодамнешно
ASUS Vivobook S15 Тенок И Пренослив Лаптоп, 15.6 Full HD NanoEdge Рамка, Intel Core I5-8265U Процесор, 8GB DDR4, 256GB SSD, Windows 10-S530FA-DB51, Пиштол Метал Со Светло Сива Трим

ASUS Vivobook S15 Тенок И Пренослив Лаптоп, 15.6 Full HD NanoEdge Рамка, Intel Core I5-8265U Процесор, 8GB DDR4, 256GB SSD, Windows 10-S530FA-DB51,

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Задебелен и експресивен пиштол метална сива шасија со светло сив акцент Intel Core i5 - 8265u Процесор 1.6 " Fhd дисплеј со широк поглед со Нано Рамка. 8 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА & 256 GB M. Ексклузивната Ergолифт шарка автоматски ја навалува тастатурата до 3,5° за поудобна положба за пишување. S530 FA-DB51 Vivobook Лаптоп. S530 FA-DB51 Vivobook Лаптоп. Новиот Vivobook S15 додава цртичка на личноста на вашиот мобилен животен стил, Кој има храбар нов лесен дизајн со уникатни комбинации на бои, иновативниот ТРИСТРАН ASUS nanoedge дисплеј и Ergолифт шарка. Одликувајќи се со најновите 8-Та генерација интел основни процесори и ултра-брзо ssd складирање, Vivobook S15 нуди комбинација на перформанси, стил и удобност за да ви помогне да ја завршите работата, каде и да сте.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата