• Со попуст
  • Неодамнешно
GDOOL C12011 ПРОНДЕН УПРАВУВАЕ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНСКИ ПРОДАВНИЦИ ЗА 1:10

GDOOL C12011 ПРОНДЕН УПРАВУВАЕ НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНСКИ ПРОДАВНИЦИ ЗА 1:10

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

[Оригинални додатоци и гаранција за Qaulity] Работа со какви било автомобили со чудовишта без четки од 1 : 10 x07 [100% сосема нов] Совршен е за автомобили од типот на возилото, практични и издржливи за долгорочна употреба. Број на точка : C12011. [Висок квалитет] Направено од високо квалитетен материјал, 100% пријателски расположен и е добар избор на вашиот камион. [Добра услуга по продажбата] 30-дневна гаранција за враќање на парите и подготвени да одговорат во рок од 24 часа. [Оригинални додатоци и гаранција за Qaulity] Работа со какви било автомобили со чудовишта без четки од 1 : 10 x07. [100% сосема нов] Совршен е за автомобили од типот на возилото, практични и издржливи за долгорочна употреба. Број на точка : C12011. [Висок квалитет] Направено од високо квалитетен материјал, 100% пријателски расположен и е добар избор на вашиот камион. [Добра услуга по продажбата] 30-дневна гаранција за враќање на парите и подготвени да одговорат во рок од 24 часа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата