• Со попуст
  • Неодамнешно
Кожен Појас За Кревање Тегови, Појас За Кревање Тежина Широк 4 Инчи За Мажи Жени, Ремени За Лост Во Теретана, Поддршка За Долниот Дел на Грбот За Вежбање, Кревање Моќ,

Кожен Појас За Кревање Тегови, Појас За Кревање Тежина Широк 4 Инчи За Мажи Жени, Ремени За Лост Во Теретана, Поддршка За Долниот Дел на Грбот

 
DEN 334.40

Количината на стоката
Това е достапна

ПРО ПОЈАС ЗА КРЕВАЊЕ : дизајнот на дебелината и ширината на овој појас за кревање тежина е совршен, ширината на задната подлога е приближно 4 инчи Појасите за тежина се дебели околу 5 мм, може да ја зголемат вашата сила за време на тренинзите со висок интензитет, истовремено обезбедувајќи важна поддршка за јачината на половината и јадрото. Појасот за кревање тегови е многу погоден за секојдневна обука за вежбање, особено за кревање тегови и тренинг за сквотирање. УДОБНОСТ : Користете го нашиот тежок појас на рачката за кревање моќ, ќе ви даде удобна поддршка за грбот при кревање тешки товари. Удобност велур поставата-во и дополнителни облоги дизајниран со цел да се обезбеди удобност на фитнес. Ременот за вежбање ќе обезбеди одлична поддршка, истовремено обезбедувајќи добра удобност. Прилагодлива цврста челична тока, удобноста може да се прилагоди во секое време. КУЛ ДИЗАЈН : Појасот за Кревање Мртви изгледа стилски и елегантно. Нашиот појас за кревање тегови е изработен од врвен хардвер од кожа и нерѓосувачки челик, двослојно шиење. Неопходно е да се обезбеди отпорност на триење на ремените, во исто време да се зголеми неговата мекост, издржлива. ПРЕПОРАЧАНА УПОТРЕБА : нашиот појас за тежина е погоден за секојдневно вежбање, тренинг за сила во затворени простории и на отворено, фитнес во теретана. Ременот за вежбање е одличен за вкрстени тренинзи, кревање тегови, влечење, кревање мртви, сквотови со тежина и други тренинзи во тешка категорија, наменети за мажи и жени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата