• Со попуст
  • Неодамнешно
ЈАРДВЕ Вакуумска Кука За Вшмукување Без Обележување 2 парчиња

ЈАРДВЕ Вакуумска Кука За Вшмукување Без Обележување 2 парчиња

 
DEN 164.16

Количината на стоката
Това е достапна

НАНЕСЕТЕ САМО ЗА МАЗНА ПОВРШИНА : вшмукувачката чаша може тесно да се фати со ѕид од керамички плочки, нерѓосувачки челик, стаклена врата од бањата, огледало и друга рамна површина МУЛТИ-ЦЕЛ : супер вшмукување чаша со кука што може да се користи во бања стаклена врата и ѕид за пешкир и лофа сунѓер, во кујна на прибор, во канцеларија за мали нешта. ВИСИ БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ : Лесен за инсталирање. Без вежби, без завртки, без алатки и отстранливи. СИЛНА ВШМУКУВАЧКА ЧАША : единствената вакуумска вшмукувачка подлога нуди максимална носивост ОД 3 КИЛОГРАМИ. Абс пластичен материјал, долготраен, водоотпорен и издржлив. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Елегантен и прецизен дизајн за лесно вклопување во секаков вид стил на декорација. НАНЕСЕТЕ САМО ЗА МАЗНА ПОВРШИНА : вшмукувачката чаша може тесно да се фати со ѕид од керамички плочки, нерѓосувачки челик, стаклена врата од бањата, огледало и друга рамна површина. МУЛТИ-ЦЕЛ : супер вшмукување чаша со кука што може да се користи во бања стаклена врата и ѕид за пешкир и лофа сунѓер, во кујна на прибор, во канцеларија за мали нешта. ВИСИ БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ : Лесен за инсталирање. Без вежби, без завртки, без алатки и отстранливи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата