• Со попуст
  • Неодамнешно
ZSEM Оригинален A9S Мултифункционален термички печатач џеб безжичен BT 304DPI сите во една преносна P мобилна печатач за прием на етикетата за прием на етикетата за произв

ZSEM Оригинален A9S Мултифункционален термички печатач џеб безжичен BT 304DPI сите во една преносна P мобилна печатач за прием на етикетата

 
DEN 880.00

Количината на стоката
Това е достапна

♥ 【Мултимен печатач】 Термичкиот печатач може да печати PS, етикети, налепници, пораки, списоци, RECOS, QR кодови, белешки за печатење и, баркодови, цртање на рацете, препознавање текст на ОЦР, транспаренти, погрешни прашања, датотеки, печатење на ткаење, AR P P И така натаму Апликацијата нуди различни емотикони и теми за да го направите вашиот КТ стилски, забавен и практичен. ♥ 【Бесплатно за печатење】 Поддршка безжичен BT поврзан со Smart Pne и USB кабел поврзан со компјутер. Компатибилен со системот & i OS & Windows. Ве молиме, следете го корисникот за да преземете релативна апликација "" на вашиот Smart Pne, можете да печатите во секое време и каде било кога успешно се поврзуваат. ♥ 【Компатибилен со хартија со повеќе големини】 Поддршка 56мм/77мм Термичка ширина на хартија, дијаметар на ролна од 30мм. Корисниците можат да користат различна ширина на печатење хартија Accorg на нивните потреби и да не се грижат за ограничената големина на печатење. ♥ 【Одличен термички печатач】 усвојува висококвалитетна оригинална глава за печатење, со резолуција 304 DPI, термичкиот печатач има јасен квалитет на печатење. Работејќи со низок шум, никогаш нема да наруши никого, идеален печатач. ♥ 【Reble Printer】 Со вградена батерија од литиум од 800m Ah Reble, налепницата може да ја потроши високата цена на повеќе батерии за еднократна употреба. Спецификација : Модел : A9s Боја : Бел материјал : АБС печатење Тип : Влез на термичко печатење : 5 V, 2А Резолуција : 304dpi ролна на хартија : Поддршка Макс.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата