• Со попуст
  • Неодамнешно
Колекцијата Ступел Домашен Декор Зелена Круша Дамаска Кујна Ѕид Плакета

Колекцијата Ступел Домашен Декор Зелена Круша Дамаска Кујна Ѕид Плакета

 
DEN 324.48

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи Гордо Произведено во САД. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено И Подготвено За Закачување. Завршете го вашиот кулинарски простор со нашите живи ѕидни плакети. Дизајн На Дајан Стимсон. Гордо направени во САД, сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата