• Со попуст
  • Неодамнешно
Нож За Сечење Зеленчук Конол Нож За Кинески Готвач - 7 инчи - Жаба Кујнски Прибор За Јадење Со Висок Јаглероден Челик - Дрвена Рачка - Вклучена Кутија За Подароци-За До

Нож За Сечење Зеленчук Конол Нож За Кинески Готвач - 7 инчи - Жаба Кујнски Прибор За Јадење Со Висок Јаглероден Челик - Дрвена Рачка

 
DEN 1107.20

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата компанија "КОНОЛ" отсекогаш се фокусирала на кујнските ножеви, што им го носи најдобриот кујнски нож на клиентите Најдобрите ножеви можат да донесат погодност во кујната. Направете го животот за готвење поинтересен. Додадете во вашето искуство во кујната. Висококвалитетен германски челик од нерѓосувачки челик од 2,5 мм. Ултра остар, закривен раб за лесно сечење,мелење и коцкање. Мултифункционален дизајн за сечење што било и сѐ во кујната, од месо до тврд зеленчук. Моделот на Чекан и Облогата Со Црн Оксид го прават да изгледа многу персонализирано. Стабилноста на рачката му овозможува на корисникот целосна манипулација со сечилото. Ова овозможува ефикасна употреба за прецизност и намалување на издржливоста. Оваа рачка повторно ЈА ПРАВИ забавна мис ен плас (подготовка за храна). ●Премиер Нож За Месо ● идеален Подарок за Секој Домашен Или Професионален Кујнски Готвач, Висококвалитетниот Јаглероден Нерѓосувачки Челик во голема мера ја подобрува цврстината на Ножот за Готвење на 56+ РХЦ. Металните елементи на хром, молибден и ванадиум имаат добри посебни својства за цврстина, цврстина, анти- ' рѓа и остри за овој нож. ●Мутифункционален Нож За Нож За Сечење Месо. Кинескиот нож за месо Е Совршен За Сечење, Сечкање, Сечење, Де Коска, Расцепување Месо, Лесна Коска, Зеленчук и кокос,лесно за повторно острење, чистење и одржување.Не можете да изгубите - Најудобната Рачка што ќе ја почувствувате Со Незаменливи Масивни Перформанси на Сечење!правејќи го ова одличен додаток на секој професионален или висококвалитетен домашен прибор за јадење. ●Дизајн на шупливо сечило● : сечилото За Нож За Ножеви За Месо Со Зачукувана Оксидирана нелеплива обвивка додава воздух помеѓу сечилото на ножот и материјалот што се сече, спречувајќи ги работите да се држат до сечилото на ножот, специјално за сечење, сечење коцки и мелење.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата