• Со попуст
  • Неодамнешно
Задебелена Тркалезна Роденденска Торта Долна Поддршка Без Текстура Кутија За Торта Долна Подлога За Поддршка Печење Картонска Поддршка Вест Поинт Е6

Задебелена Тркалезна Роденденска Торта Долна Поддршка Без Текстура Кутија За Торта Долна Подлога За Поддршка Печење Картонска

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

џем Предвремено затворање. Задебелена Тркалезна Роденденска Торта Долна Поддршка Без Текстура Кутија За Торта Долна Подлога За Поддршка Печење Картонска Поддршка Западна Точка Опише : . Без Разлика Дали Поседувате Мало Кафуле Кое Служи Десерти, Овој Круг За Поддршка На Тортата Е Совршен Додаток! Светло Бело-Тркалезната Т. оп Е Затемнета Во Остра Бела Боја, Шарена Глазура и Сложени Дизајни Се Издвојуваат по Неверојатен Изглед. Овој Прстен За Торта Е Исто Така Оценет Фу. г Безбеден За Директен Контакт На Едната Страна Од Крафт-Хартијата, Што го Прави Овој Производ Превртлив. Разноврсна-Иако Платформата Е R. ound, Таа е Совршена за Квадратни Колачи, Па Дури Може Да се Пресече На Половина и Да се Користи во Полукружни Контејнери за Торта. Без Разлика Каква Форма Е Ј. нашата Торта, Светло-Белата Боја На Овој Круг ќе Додаде Боја на Детална Глазура! Големина : 24см/25см/26см Вклучени : 10х Торта Одбор. Задебелена Тркалезна Роденденска Торта Долна Поддршка Без Текстура Кутија За Торта Долна Подлога За Поддршка Печење Картонска Поддршка Вест Поинт Е6.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата