• Со попуст
  • Неодамнешно
Социјално Танцување Дует Танц Перформанси Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Социјално Танцување Дует Танц Перформанси Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Спорт, очила крпа, Танчерка, Микрофибра, Перформанси, Крпа За Чистење, Уметност, Очила За Чистење, Социјални, Алатки За Бришење, Танцување, Алатки За Чистење, Дует, Додатоци За Чистење,Танц, Пешкир, Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата