• Со попуст
  • Неодамнешно
Проверка На Олово ОД 3 МЕТРИ, 32 Брисеви, Со Картички За Верификација-Брисевите Доаѓаат Во Тврда Пластична Кутија За Изведувачи За Да Ги Заштитат Брисевите

Проверка На Олово ОД 3 МЕТРИ, 32 Брисеви, Со Картички За Верификација-Брисевите Доаѓаат Во Тврда Пластична Кутија За Изведувачи За Да Ги Заштитат

 
DEN 1193.60

Количината на стоката
Това е достапна

Овие тест брисеви обезбедуваат моментален резултат од тестот на повеќето површини, вклучувајќи дрво, црн метал, (легури што содржат железо), гипс картон и гипс, пластика и винил материјали и керамички материјали Единствениот 30 Втор епа признати инстант брис олово тест достапни на пазарот. Оваа ставка може да ја користи сопственикот на куќата за да го провери вашиот дом и да ви даде мир на умот, особено кога имате деца во вашиот дом., Достапен во пакувања од 8 - 160 брис. Секој Комплет Вклучува Одреден Број Брисеви, Картички За Верификација За Затворените Брисеви, Целосни Насоки. Овој 32 Пакет 3м Проверете Дали купувате Од Оловни Бастуни, Продавницата За Снабдување Со Реноватори е ЕДИНСТВЕНАТА Инстант, тест брис за откривање на олово препознаен ОД ЕПА, достапен на пазарот денес. Купувате секогаш вклучува картички за верификација на тестот за купените брисеви за да бидете сигурни дека вашиот комплет за тестирање работи правилно. КОГА Е ЦРВЕНО, НЕМА да најдете полесен начин за тестирање на олово во вашиот дом, канцеларија или работно место. Проверката На Олово ОД 3 МЕТРИ е нетоксичен комплет и е најприфатливиот комплет што е достапен и може да се фрли во вашето редовно ѓубре по употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата