• Со попуст
  • Неодамнешно
Нож Случај, Нож Случај Ролна Торба Голем Капацитет Преносни 4 Слотови Носат Отпорни Тешки за Готвачи За Кулинарски Студенти За Работа За Кампување За Готвачи

Нож Случај, Нож Случај Ролна Торба Голем Капацитет Преносни 4 Слотови Носат Отпорни Тешки за Готвачи За Кулинарски Студенти За Работа

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Платно 16А : Изработено од материјал ОД платно 16А, куќиштето за нож е отпорно на абење, силно и издржливо Торба за Ролна со нож : двете ремени за мрежи на предниот дел од торбата може да се врзат заедно и да се трансформираат во вреќа за ролна за лесно складирање. Карактеристики : со карактеристики на практичност, преносливост, складирање, отпорност на абење и заштита, оваа торба е многу добар додаток за готвачите. Цврст и Издржлив : со прецизна изработка, двослојно шиење платно од ткаенина и јасни линии за бод, чантата за ножеви е потрајна. 4 Нож Слотови : торбата има вкупно 4 нож слотови, 3 Кинески и кујна нож слотови и 1 резба нож слот. 3 Кинески и кујнски ножеви можат да сместат кујнски ножеви од 24 см/9,4 во должина и 10,5 см/4,1 во ширина, а 1 слот за ножеви за резба може да собере ножеви за резба од 19 см/7,4 во должина и 3 см/1,2 во ширина. Платно 16А : Изработено од материјал ОД платно 16А, куќиштето за нож е отпорно на абење, силно и издржливо. И Издржлив : со прецизна изработка, двослојно шиење платно од ткаенина и јасни линии за бод, чантата за ножеви е потрајна. 4 Нож Слотови : торбата има вкупно 4 нож слотови, 3 Кинески и кујна нож слотови и 1 резба нож слот. 3 Кинески и кујнски ножеви можат да сместат кујнски ножеви од 24 см/9,4 во должина и 10,5 см/4,1 во ширина, а 1 слот за ножеви за резба може да собере ножеви за резба од 19 см/7,4 во должина и 3 см/1,2 во ширина.


Клучни карактеристики

Item Type:
Tablet Pouch Bag
Material:
16A Canvas
Product Unfold Size:
Approx. 54x35cm / 21.3x13.8in
Product Weight:
Approx. 245g / 8.6oz
Features:
Practical, portable, storage, wear resistant, and protective
Package List:
1 x Storage Bag:

Слични производи во категоријата