• Со попуст
  • Неодамнешно
Целосно 360 Мулти Монтирање Работи За Amoi N828P И Држачот За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 3,5 инчни Широки Екрани и 8 фунти! [Црна]

Целосно 360 Мулти Монтирање Работи За Amoi N828P И Држачот За Автомобил Е Целосно Прилагодлив, Пренослив, Издржлив До 3,5 инчни Широки

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

П : Совршен За држење додека возите, гледање Вазе, Мапи, насоки или патник за безбедно гледање видеа, гледање фотографии, читање, пишување, снимање видео Е) екстремна КОМПАТИБИЛНОСТ : држачот за Таблети се однесува на секој уред широк до 3,5 инчи и е компатибилен со нови телефони и, Андроиди, уреди за игри. Е-пошта : Интелигентен прилагодлив држач за таблети лесно се прилагодува, поддржувајќи и вертикално и хоризонтално гледање со опција за ротирање 360. ПОВЕЌЕ адаптери одговараат на речиси секое возило, видете слики за компатибилност!. Q_ цврста КОНСТРУКЦИЈА И ГУМЕНИ ВЛОШКИ q : Со Јадро Од Нерѓосувачка Кражба Од Типот На Авиони Со Висока Јачина држи до 8 килограми Со Гумена подлога Од Одделение А и стапалата на приклучокот за таблети може да го заштитат вашиот уред од дневни гребнатини и лизгање во секое возило или ситуација на монтирање. автоматска ЗАШТИТА : Сертифицирано, строго тестирање и автоматска безбедна заштита обезбедуваат целосна безбедност за вас уредот е за заштита, дополнителна удобност, безбедност и ладење. *Мулти Адаптер Компатибилен Држач За Автомобил/Монтирање што Специјално Работи За Amoi N828 P и има 360 ротација што е прилагодлива, пренослива, издржлива до 3,5" екрани и 8 килограми! [ЦРНО]овој елегантен истакнат минималистички дизајн инспириран, извонредна изработка со прилагодлив агол на гледање со пружини кои се прилагодуваат до 3,5" широк ги надминува повеќето други! ●Направете ГО ЖИВОТОТ ЕДНОСТАВЕН ЗА користење на овој мултифункционален адаптер за автомобил за вашиот уред со цврсти перформанси и стил каде и да одите или патувате до●добијте вградена заштита од замор, оштетување додека држите на небезбедни површини, екстремна топлина и други опасности.●ЗНАЈТЕ дека ова се заклучува со цврст стисок и рачка за да го одржите вашиот уред безбеден додека се полните и возите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата