• Со попуст
  • Неодамнешно
Чарлс Реката Облека Крстот Ветер Четвртина Патент Дуксер

Чарлс Реката Облека Крстот Ветер Четвртина Патент Дуксер

 
DEN 397.12

Количината на стоката
Това е достапна

60% Памук, 40% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. УНИСЕКС ГОЛЕМИНА. Стилот е голем и е преголем за жените. Препорачуваме да одредите една големина за преголемо женско вклопување и да ја намалите големината 2 пати за повеќе" вистинито за големината". НАРЕДЕНИ СО ПУТЕР МЕКО РУНО. Има повеќе во апсолутната удобност на овој дуксер отколку неговата мекост; не само што облогата од руно се чувствува небесно, туку и ќе ве загрее убаво и тост. НАЈУДОБНАТА КОШУЛА ШТО НЕКОГАШ СТЕ ЈА ПОСЕДУВАЛЕ. Направен од предиво од 60% памук и 40% полиестерски прстен, овој дуксер е луксузно мек, сонувачки удобен и доволно издржлив за да издржи редовно носење и често перење. НАПРАВЕНО ЗА МОНОГРАМИ. Супер е лесно да го однесете овој пуловер до вашата омилена локална или онлајн услуга за монограмирање за дополнителен личен допир што е одличен за создавање единство меѓу групите, тимовите, сестринствата и клубовите. Овој дуксер е исто така прекрасна опција за семејни собири, училишни или корпоративни настани или на кое било друго место каде што сакате да го покажете својот дух. ДОСТАПНИ ВО ГОЛЕМ БРОЈ НА БОИ. Толку многу бои, постои опција да одговараат на секој клуб, настан, група или индивидуално чувство за стил.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата