• Со попуст
  • Неодамнешно
Рим Технологија Појас Клип Футрола Случај За apple iPhone 11 6.1 [A2111] - Тенок Тешки Школка Футрола Комбо-Солиден Телефон Покритие Со Kickstand Компатибилен со iPhone 11-Црна

Рим Технологија Појас Клип Футрола Случај За apple iPhone 11 6.1 [A2111] - Тенок Тешки Школка Футрола Комбо-Солиден Телефон Покритие

 
DEN 876.80

Количината на стоката
Това е достапна

КОМПАТИБИЛНОСТ : футрола за Футрола Во Рим Со клип за појас дизајниран специјално за apple i Phone 11 61 "(2019) - А2221, А2111, А2223-не одговара за други модели. Капак отпорен На удари : Тежок клип за ремен на куќиштето на појасот i Phone 11 изработен од цврст материјал и има гумена текстура што го брани уредот од тврди капки и гребнатини. Едноставно Фиксирање : Прикачете ја футролата i Phone 11 на ременот, појасот или џебот - променете го аголот на футролата до 180 степени со издржливиот вртлив. Вграден Држач : куќиштето за појас i Phone 11 за мажи со kickstand обезбедува слобода за прегледување содржина на вашиот мобилен телефон без раце-Уживајте во фиксација на вертикални или хоризонтални агли. Лесен За Употреба : имате целосен пристап до камерата, портите за полнење и копчињата и може да го отстраните уредот од футролата без да го отстраните од клипот за куќиште на iphone 11. Секој пат кога се обидуваме да избереме футрола за нашиот мобилен телефон сакаме нешто индивидуално : некој сака целосна заштита на уредот; некој сака клип за да поправи футрола на ремен; другиот сака такви карактеристики на куќиштето како лесен, тенок или гумен дизајн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата