• Со попуст
  • Неодамнешно
Адаптер м12 Со Адаптер За Батерии Со Осигурувачи За Милвоки 12в М12 Пристаниште За Батерии М12 Адаптер За Пристаниште М12 Адаптер 12в М12 Приклучен Конектор За Напојување

Адаптер м12 Со Адаптер За Батерии Со Осигурувачи За Милвоки 12в М12 Пристаниште За Батерии М12 Адаптер За Пристаниште М12 Адаптер

 
DEN 438.40

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено Вклопување : Нашиот Адаптер за Батерии е компатибилен со12v М12 БатеријаСекој адаптер M12 bsttery со осигурувач. Ако адаптерот не се користи долго време, ве молиме одделете го од батеријата. Добар Материјал : адаптерот За пристаниште За Батерии беше изработен од висококвалитетна абс пластика. Се одликува со силна, стабилност,отпорност на удар, отпорност на влага и отпорност на корозија. Лесен за инсталирање : Адаптерот За Батерии може многу добро да ви ја заклучи батеријата.Само за нежно да го поместите приклучокот за монтирање на струја во внатрешноста на жлебот, а потоа инсталирајте ја батеријата во конекторот. Полн со забава И Креативност : адаптерот За Електрични тркала инсталираше жица со 2 мерачи.Уживајте во САМОДОВЕРБАТА! Можете да го користите за надградба на вашите електрични тркала,играчки ИЛИ РОБОТИКА САМ,апликација со голема моќност и сл. Забелешка : кога користите, позитивните и негативните жици не можат да бидат во контакт.Овој адаптер нема да се користи долго време, ве молиме одделете го од батеријата. Опис на производот : Материјал : АБС Пакетот вклучува : 1 х адаптер За Батерии, Некои осигурувачи Забележуваат : 1.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата