• Со попуст
  • Неодамнешно
Свесност за аутизмот Корпи За Складирање Коцки Преклопни Ткаенини Организатори Со Рачки Облека Торба Кутија За Книги Кошница За Полици Плакар 10.6

Свесност за аутизмот Корпи За Складирање Коцки Преклопни Ткаенини Организатори Со Рачки Облека Торба Кутија За Книги Кошница За Полици Плакар

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

СТП+Платно Произведено во САД Или Увезено. Димензии - 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H). Материјал - коцката склоплива корпа за складирање е изработена од висококвалитетна стп кожа и платнена ткаенина за цврста и издржлива конструкција што нема лесно да ги гребе предметите. Со Рачки - кутијата за книги за складирање на преклопување има рачки од двете страни за лесно ракување со кутијата. Куќиштето има цврсти картонски страни и отстранлив долен панел, така што може да се преклопи за лесно складирање. Голем Капацитет - Практичен и разноврсен, организаторот на склопувачки коцки за складирање може да се користи за чување книги, играчки, облека, крпи, чорапи или играчки за миленичиња. Користете го за чување и организирање на предмети за почиста, поуредна и поорганизирана средина. Мулти - Сценарио-прилагодената кутија за складирање што Може Да се Преклопи е совршена за вашата гардероба или полица за книги, таа е совршена ставка за складирање за вашата дневна соба, спална соба, бања, помошна просторија, занаетчиска просторија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата