• Со попуст
  • Неодамнешно
Завртка Навој Заштита Ракав Пвц Гума Круг Цевка Завртка Капак Капак Еко-Пријателски Црвен 2мм ПРОЕКТ 50 парчиња

Завртка Навој Заштита Ракав Пвц Гума Круг Цевка Завртка Капак Капак Еко-Пријателски Црвен 2мм ПРОЕКТ 50 парчиња

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Внатрешен Дијаметар од 2мм и Должина од 15мм Овој капак со тркалезна завртка се вклопува во тркалезна цевка, завртка или цевка со дијаметар од 2мм, должина од 15мм (ве Молиме разгледајте ја разликата од € 3мм поради рачно мерење). Одлична Заштита : флексибилните пвц капачиња избегнуваат гребнатини и оштетувања на подот и паркетот. Погоден за навој за завртки, електрична жица, цилиндар, разни краеви на цевки, цевки, врвови за стол, стапала за мебел, глави за нокти, краеви на спојници итн. Флексибилен И Мек : капакот за заштита од Конец е изработен од винил ГУМА пвц (полимеризирачки винил хлорид). Пвц е мек и растеглив, отпорен и долг работен век. Отпорен на прашина, водоотпорен и отпорен на масло. Едноставен, еколошки и лесен за инсталирање. Едноставно ставете го заштитникот на крајот од завртката/завртката/навртката/цевката. Повеќенаменски : Погоден За заштита од навој со завртки, заштита од кабел, капак на автоделови, заштита од прашина и многу други работи со дијаметар на вклопување. Одлична карактеристика на изолација и прекрасна декорација!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата