• Со попуст
  • Неодамнешно
Пиза Италија Зелен Обележје Шема За Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

Пиза Италија Зелен Обележје Шема За Чистење Крпа Телефон Екран Очила Почиста 5 парчиња

 
DEN 656.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5 Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Брзо отстранете ги отпечатоците од прсти, прашината и дамките од површините.;- Меки суперфини влакна : безбедно полирање на површини без изгребани или траги.;- Еднократно и долготрајно.;- Продадени за 5 во собата.;- Најдобар избор на површини за чистење, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално третирано ултра меко фино микрофибер. Количина на пакетот : 5 х очила крпа. Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5,5 инчи) Класификација : очила крпа карактеристика : - Брзо отстранете ги отпечатоците од прсти, прашина и дамки од површините.- Меки суперфини влакна : безбедно полирање на површини без изгребани или траги.- Еднократно и долготрајно.- Продаден за 5 во собата.- Најдобар избор на површини за чистење, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално третирано ултра меко фино микрофибер.Количина на пакет : 5 x очила клучни зборови : Канцеларија,Пиза,ткаенина за Очила,Италија,Микрофибра,Обележје,Крпа За Чистење,Архитектура,Чистач На Очила,Алатки За Бришење,Алатки за Чистење ,Додатоци За Чистење,Крпа,Чистење На Екранот,Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата