• Со попуст
  • Неодамнешно
САОКИ Јасни Чанти За Шминка, Водоотпорни Големи Козметички Кеси За Жени Патуваат Тоалетна Торба, Јасна Торба За Организатор На Шминка Со Патент, Проѕирна Футрола З?

САОКИ Јасни Чанти За Шминка, Водоотпорни Големи Козметички Кеси За Жени Патуваат Тоалетна Торба, Јасна Торба За Организатор

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

СУПЕРИОРЕН МАТЕРИЈАЛ : овие патни тоалетни кеси се изработени од луксузна кожа од сафијано,издржлива и водоотпорна Дизајн со проѕирен материјал и голем патент за отворање, ви овозможува да видите што е зачувано и каде е и што го прави погодно за пакување и заштеда на време за да го пронајдете она што ви треба. Направен е со метални патенти и еластична лента за прицврстување на четки за шминка. СЛОЕВИТ ДИЗАЈН : се разликува од козметичката кеса на еден простор во минатото. Има слоевит дизајн што ви го олеснува сортирањето и складирањето. И бидете сигурни дека вашата шминка или тоалети се во ред во вашиот секојдневен живот и патување. И оваа стилска торба за шминка за патување го држи целиот комплет за шминка, т. четки, молив за ајлајнер, маскара, руменило и многу повеќе. Никогаш не грижете се дали вашиот тоалет и другите предмети ќе бидат неуредни. СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : големината на јасните кеси за шминка со патент е прибл. 8,8*3*5 инчи (должина*ширина*висина). Многу е совршено да ја носите вашата шминка, телефон, клуч, преносни тоалети и сл. Како јасна козметичка кеса, нема да зазема премногу простор, погоден за вашето патување и купување. ПРЕНОСЛИВА ЈАСНА ТОРБА ЗА ОРГАНИЗАТОР : со проѕирен материјал го олеснува гледањето што има внатре тогаш ќе заштедите драгоцено време со брзо и ефикасно наоѓање работи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата