• Со попуст
  • Неодамнешно
Сали Цреша Кашлица Капки-Со Ментол - 180 Капки

Сали Цреша Кашлица Капки-Со Ментол - 180 Капки

 
DEN 393.44

Количината на стоката
Това е достапна

САЛИТЕ се формулирани за брзо ублажување на болки во грлото, гребење од настинки или алергии САЛИТЕ се борат со кашлица, ги смируваат болките во грлото и ги ладат носните пасуси. Користете го брзото олеснување НА САЛИТЕ како комплимент за вашите лекови за алергија за време на сезоната на алергија кога поленот, тревата и дрвјата можат да предизвикаат иритирачка кашлица и гребење, болки во грлото. Уживајте во овој класичен супресант за кашлица во моќен вкус На Менто-Липтус. Овој пакет вклучува 20 Пакувања од 9 капки во вреќи за повторно затворање за заштеда на вкус. Сали Цреша Кашлица Капки - Со Ментол - 180 Капки (20 стапчиња од 9 капки).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата