• Со попуст
  • Неодамнешно
ЕФТ Енергетска Терапија Машка Долна Облека, Долготраен Машки Раст &засилувач; Стврднување Одложување &засилувач; Слабеење Долна Облека, Слабеење Долна Облека

ЕФТ Енергетска Терапија Машка Долна Облека, Долготраен Машки Раст &засилувач; Стврднување Одложување &засилувач; Слабеење Долна Облека, Слабеење

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер [Енергетска Теренска Терапија Машки Панталони] : Енергетска Теренска Терапија Машки Панталони, Специјално дизајнирани за мажи и инспирирани од античка Неинвазивна Магнетна Терапија и турмалинска технологија. Ова усвојува 22 магнети и Турмалинска ткаенина за да генерира магнетно поле околу "приватната област" и "задниот дел" за да се подобри циркулацијата на крвта. [Долготрајна Долна Облека За Енергетска Терапија] : ова е долна облека за слабеење која го измазнува, слабее торзото,го средува стомакот,вклучувајќи ги и нозете и го крева задникот, давајќи ви самодоверба насекаде.Исто така, овие шорцеви за компресија ја намалуваат болката во половината и го подобруваат држењето на телото, цврсто го контролираат половината. [Долна Облека За слабеење] : Ткаенина со Висока еластичност, супер удобна и дише, не избледува или пилинг, пријателска за кожата.одлично за контрола на стомакот и преобликување на телото. [Дизајн против Навивање] : долна облека За Енергетска терапија постојат две епоксидни страни на појасот, паметно спречете лизгање надолу секогаш кога ќе седнете или ќе се наведнете. [Енергетска Теренска Терапија Машка Долна Облека] : Дајте ви енергија за да го направите животот подобар и да помогнете да ги покажете вистинските квалитети на самоуверен човек. Тоа може да ја зголеми моќта на мажите. Носењето На ЕФТ Енергетска Терапија Машка Долна Облека долго време може да ви го подобри животот. Енергетска Теренска Терапија Машки Панталони, Ефт Енергетска Терапија Машка Долна Облека, Долготраен Машки Раст И Стврднување Одложување И Долна Облека За Слабеење, Долна ОБЛЕКА ЗА Слабеење СПЕЦИФИКАЦИИ : Функција : Име На Ткаенина што дише : полиестерски тип на Половината : шема на Среден струк : обична применлива категорија на толпа : Возрасни Боја : корално розова, темно сива, светло сива, билно зелена, црна, Големина на куркума : Л [80-100 мачки], xl [100-125 Catties], 2xl [125-145 Catties], 3xl [145-165 Catties] Погоден За Сезоната : пакетот за сите сезони вклучува 3/6 парчиња * совети за Машка долна облека За Енергетска терапија ефт : поради дисплејот и светлината, Ве молиме Фокусирајте се на вистинскиот примен производ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата