• Со попуст
  • Неодамнешно
Slevoo Прочистувачи На Воздухот БС-03 Про &засилувач; Преносни Тепих Почиста

Slevoo Прочистувачи На Воздухот БС-03 Про &засилувач; Преносни Тепих Почиста

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

?●Високоефикасен 3-во-1 Хепа Филтер Qlevoo прочистувач на воздух има пред-филтер, H13 вистински хепа филтер, филтер со активен јаглен кој чисти 99,97% од честичките во воздухот со големина од 0,3 микрони, како што се прашина, чад, полен, крзно од домашни миленици, мириси итн Ја ублажува астмата, чешањето на носот, кивањето и отежнато дишење. ?€Заштеда На енергија И Моќни Перформанси Q Компактниот прочистувач На воздухот На работната површина со довод на воздух од 360° и моќен ЕДНОНАСОЧЕН МОТОР без четки, кој може да исчисти до 310 стапки 2 на час, но потребни се само 0,36 k Wh за 24 часа прочистување. Се препорачува за средни и мали простории како што се мала дневна соба/спална соба/кујна/канцеларија. ?●Моќно Вшмукување, Ефикасно Чистете Во Споредба со некои водечки споредливи вшмукувања за чистење теписи на самото место зголемено за 54%. Моќен мотор од 400w кој обезбедува моќност на вшмукување од 10,5 Кпа и може да повлече нечистотија под 3 см за да постигне вистинско длабоко чистење. Номинална струја : 3 светилки, номинален напон : 120v.?€Дизајн на двојни Резервоари Q системот со двоен резервоар има капацитет за чист раствор од 40oz за да можете да исчистите поширока област без чести полнења додека чистата вода и валканата вода остануваат одвоени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата