• Со попуст
  • Неодамнешно
Торта Стојат 3 Ниво Железо Торта Стојат 60 см Висина Свадба Роденден Прикажување Украси Храна Презентација

Торта Стојат 3 Ниво Железо Торта Стојат 60 см Висина Свадба Роденден Прикажување Украси Храна Презентација

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Штандот за сервирање на нивоа лесно се собира со јасни упатства и едноставно се учествува за складирање ● Најдобра инвестиција на презентација на храна за домаќин на какви било забави. ● Направете го ова за да создадете елегантен изглед на прикажување предјадења, сирења, задоволства или закуски за вашите деца роденденски забави, празнични собири, свадби, тушеви за бебиња или настани во компанијата. ● Материјал : Железо. ● Се одликува со 3 тркалезни нивоа во 3 различни големини, со најмало ниво на врвот и најголемо ниво на дното. Направете ја оваа европа стилска торта да стои, идеално за разни настани како што се свадба,свршувачка,роденден,забава,туш за бебиња,Божиќ итн.Спецификација : Тип : Торта Станбена Боја : Црна / Бела Материјал : Пегла : 30см(11.9")Висина : 60см (23.6")Карактеристики : ● Приближни Димензии( во инчи) : Висина-23. Голем-11,8 Во Дијаметар. Средно-9,8 Во Дијаметар. Мал-7,9 Во Дијаметар.● Направете го ова за да создадете елегантен изглед на прикажување предјадења, сирења, задоволства или закуски за вашите деца роденденски забави, празнични собири, свадби, тушеви за бебиња или настани во компанијата.


Клучни карактеристики

Type:
Cake Stand
Color:
Black / White
Material:
Iron
Tier:
30cm(11.8); 25cm(9.8) ; 20cm(7.9)
Height:
60cm(23.6)
Features:
● Approximate Dimensions (in inches):
Height-23.6in. Large-11.8in Diameter. Medium-9.8in Diameter. Small- 7.9in Diameter.
● Get this to create a classy look of displaying appetizers, cheeses, treats or snacks for your children birthday parties, holiday gatherings, wedding, baby showers or company events.:
Package Included:
1 x 3-Tier Cake Stand :

Слични производи во категоријата