• Со попуст
  • Неодамнешно
Мали Делови 100704ХМ303 18-8 Нерѓосувачки Челик Машко-Женски Навој Хексадецимален Ќор-Сокак, 3/16 Шестоаголна Големина, 7/16 Должина, 4-40 Големина На Конец

Мали Делови 100704ХМ303 18-8 Нерѓосувачки Челик Машко-Женски Навој Хексадецимален Ќор-Сокак, 3/16 Шестоаголна Големина, 7/16

 
DEN 144.64

Количината на стоката
Това е достапна

Должина : 3/16" Облик : хексадецимален. Материјал : 18-8 нерѓосувачки челик. Земја на потекло : Кина. 4-40Х7/16 #3/16 хексадецимален м-Ф ќор-сокак нерѓосувачки челик. Овој производ е произведен од Мали Делови. Овој производ е произведен во Кина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата