• Со попуст
  • Неодамнешно
за Hino H07C H07CT H07C-T обнова комплет Поврзување Прачка Клипот Прстен Лагер Заптивка Лого

за Hino H07C H07CT H07C-T обнова комплет Поврзување Прачка Клипот Прстен Лагер Заптивка Лого

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

ТАА СОДРЖИ : 1 компјутер поврзување прачка 6 парчиња клипот со 6 пински. 6 парчиња цилиндар облоги 6 клипот прстен во собата за 6 клипот употреба (Стандардна големина) . 1 КОМПЛЕТ комплетен комплет за заптивка комплетен со заптивка на главата на цилиндерот, заптивки за масло на коленестото вратило, заптивки за масло на вентилот, сите видови дихтунзи и заптивки итн. 1 ПОСТАВЕТЕ го главниот сет на лежиштето на коленестото вратило (за една употреба на моторот целосно. која големина ви е потребна? Стандардни или преголеми 0,25 ММ или 0,50 мм?) . 1 СЕТ поврзување прачка лого сет (за еден мотор употреба целосно. која големина ви е потребна? Стандардни или преголеми 0,25 ММ или 0,50 мм?). Ние користиме само брза испорака НА DHL FEDEX, само 5-7 дена до вашата врата во стандардна услуга. Ве молиме google EVICTORY ДИЗЕЛ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ КОПРОДУКЦИИ. Да не запознае повеќе. Ќе покаже 20 дена време на испорака. Но, всушност, ни требаат само 7 дена.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата