• Со попуст
  • Неодамнешно
Јагода Од Нерѓосувачки Челик Торта Стојат Попладне Чај Свадба Плочи Партија Садови Нови Печива Торта Продавница Три Слој Торта Решетката

Јагода Од Нерѓосувачки Челик Торта Стојат Попладне Чај Свадба Плочи Партија Садови Нови Печива Торта Продавница Три Слој Торта Решетката

 
DEN 1288.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : Втор кат : горниот-долниот 1822 см, вкупна висина 21 см Три слоја : горниот - среден-долен : 18 - 20 - 22 см, вкупна висина 30 см. Боја : два слоја злато, два слоја сребро, три слоја злато, три слоја сребро. Материјал : нерѓосувачки челик. Производ слој : два слоја, три слоја. Големина : Втор кат : горниот-долниот 1822 см, вкупна висина 21 см.Три слоја : горниот - среден-долен : 18 - 20 - 22 см, вкупна висина 30 см.Боја : два слоја злато, два слоја сребро, три слоја злато, три слоја сребро.Материјал : нерѓосувачки челик.Производ слој : два слоја, три слоја.Погоден за : ореви, колачи, овошје, бонбони, закуски.Соодветно место : дома, хотел, бар, КТВ.Кога производот е испорачан, плочата и столбот се одвоени.Ако треба да ја соберете стоката, треба сами да ја соберете. Ве молиме погледнете го цртежот на собранието подолу за методот на склопување и.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата