• Со попуст
  • Неодамнешно
Ху-Фриди Мм3 Правоаголно Микро Огледало, Тркалезна Рачка, 3 Прстен, Голема Големина

Ху-Фриди Мм3 Правоаголно Микро Огледало, Тркалезна Рачка, 3 Прстен, Голема Големина

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дел од целосна линија на микрохируршки огледала и рачни инструменти Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик до прецизни спецификации. 4 мм х 12 мм 3 Големо Правоаголно Микрохируршко Огледало за идеален пристап и видливост при изведување на апикални третмани. Земја на потекло : Сад. Двостраните ретровизори се произведени од високо полиран нерѓосувачки челик и доаѓаат во тркалезни или правоаголни форми. Различни големини и форми овозможуваат идеален пристап и видливост во сите клинички ситуации.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата